Firma Profili

profil

     Verdiği sözleri istisnasız olarak ve zamanında yerine getirmektedir. Yıllar geçtikçe asansörler ihtiyaçlarınızı karşılayamaz hale gelebilir. Mekanik yaşlanmalar, yıpranmalar ve aşınmalar görülebilir. Güncel yürürlülükteki teknik ve emniyet ile alakalı yasalara, standartlara, yönetmeliklere, mevzuatlara ve tebliğlere uygunsuz olabilir. Akmetal Asansörün modernizasyon çalışmaları, binanızın uzun vadeli performansına yatırım yapmanıza imkân sağlar. Özel tasarlanmış ürünleri ve deneyimlerinden istifade ederek, size, binanızın günlük kullanımı ve çalışması üzerinde olabilecek en düşük seviyede etkiyle çok gelişmiş bir modernizasyon çözümü sunar.

     Akmetal Asansör 2013 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesine üretim yeri başvurusunda bulunarak 6.500m2 tahsisini almıştır. 2014 yılında 4.000 m2 kapalı fabrika inşaatını bitirip, 2015 yılında asansör aksamlarını ve asansör kabini üretimine başlamıştır. Projelendirme, imalat ve üretimi fabrika adresinde, satış, servis ve modernizasyon hizmetlerini ise ofis adresinde yürütmektedir.

     Ürünlerinin, iş sahasının, asansörü kullananların ve çalışanlarının güvenliğini sağlamak için her türlü tedbiri almaktadır. İş kalitesinden asla ödün vermemektedir. Müşterilerine en yüksek hizmet kalitesini sunmaktadır. İstisnasız, her zaman sunduğu hizmetin arkasındadır.

     Firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de arttırmaktadır. Sağlam, kaliteli ve kalıcı olmayı ilke edinmiş, aldığı sorumluluğun bilincinde olan, malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeyen Akmetal Asansör, hizmetlerinde emniyet, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden sektörün lider firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.     Akmetal Asansör 1995 yılında Antalya’da kurulmuştur. Güveni, saygıyı, dürüstlüğü ve emniyeti ön planda tutarak kaliteli hizmet anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Güncel normlara, standartlara ve yönetmeliklere uygun teknolojik ürün ve komponentleri kullanarak doğru bir mühendislik hizmetiyle, doğru bir montaj ve doğru bir koruyucu bakım – arıza hizmetiyle sürdürülebilir anlayışla binanıza değer katmak için çaba göstermektedir.

     Taahhütlerini kısa sürede, zamanında ve titizlikle yerine getirdiğinden sektörde adını sıkça duyurmaktadır. Etik, ahlak anlayışı ve dürüstlüğü sayesinde müşterilerinin sadakatini kazanmayı hedeflemektedir. Müşterilerin sadece bugünkü ihtiyaçlarını değil, ileriye dönük ihtiyaçlarını öngörmeyi benimsemiş yetenekli, üretken ve en değerli varlığı olan dinamik çalışanlarıyla takım halinde istikrarlı büyümeyi sürdürmektedir. Akmetal Asansör, çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyen, yetenek ve becerilerini üst düzeye taşımalarına imkân sağlayan bir çalışma anlayışını benimsemiştir.

_MG_9951

Güvenli ve Konforlu Yükselişin Adresi
Akmetal Asansör