İnsan Kaynakları

business-relationships
insan-kaynaklari

     Takım arkadaşlarımız, müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak ve koşulsuz memnuniyetlerini sağlamak için gereken bilgi, beceri ve deneyimlere haizdir. Çalışanlarımız saygı ve sevgiye dayalı ekip çalışması ile sorumlulukları paylaşarak kendilerine güvenli bir çalışma ortamı oluşturmaktadır.

     İş başı mesleki eğitime önem veren Akmetal Asansör, stajyer öğrencileri desteklemektedir. Zorunlu mesleki stajınızı, iş başı mesleki eğitim için, mesleki deneyiminizi geliştirme adına bir fırsat olarak görüyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

     Genel iş veya staj başvuruları için güncel özgeçmişinizi akmetal[at]akmetalasansor.com ‘a göndermeniz yeterlidir. Ayrıca aşağıdaki iletişim forumunu da kullanarak, dosya boyutu 3mb aşmayacak şekilde pdf olarak özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Buraya yapılan genel başvurular aday havuzumuzda toplanacak, başvurduğunuz pozisyona yönelik ihtiyaç oluşması halinde özgeçmişiniz değerlendirmeye alınacak ve niteliklerinizin aranılan pozisyonlara uygun olması halinde ise sizinle irtibata geçilecektir.


Güvenli ve Konforlu Yükselişin Adresi
Akmetal Asansör