Kurucumuzun Mesajı

Akmetal Asansör San.Tic.Ltd.Şti.

     14 Ocak 1995 yılında Antalya’da faaliyetine başlayan Akmetal Asansör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, güven, saygı, dürüstlük ve emniyet çalışma hayatına başladığı ilk günden itibaren en çok önem verdiği ve üzerinde durduğu konulardır. Sürekli büyüyerek sektördeki teknolojik gelişimi ve değişimi takip edip, daha iyi montaj, modernizasyon ve servis hizmeti anlayışı içerisinde koşulsuz müşteri memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Ürünlerimizin, iş sahamızın, çalışanlarımızın güvenliğini, siz ve tüm yolcularımız için emniyetli olmalarını sağlamak için her türlü önlemi almaktayız.

     İş kalitemizden asla ödün vermeyiz. İstisnasız en yüksek hizmet kalitesi ile her zaman sunduğumuz hizmetin arkasındayız. Her zaman doğru olanı yapar ve işimizi kanun, standart, yönetmelik ve normlara uygun şekilde yürütürüz. Çevre duyarlılığı bilinci ile enerji tasarruflu, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için çaba sarfederiz. Etik, ahlak anlayışımız ve dürüstlüğümüz sayesinde müşterilerimizin sadakatini kazanmayı hedefleriz.

     Akmetal Asansör, geçmişten aldığı deneyim ve heyecanı, sürdürebilir bir yönetim anlayışı ile geleceğe güvenle bakar. Hastaneler, iş merkezleri, ulaşım, sanayi kuruluşları, oteller ve konutlarda kendi markası haricinde farklı marka ve özelliklerde asansöre fabrika üretim tesisimiz sayesinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunar. Yolcularımız ve bina sahipleri için, maksimum ekipman kullanarak, konusunda bilgi sahibi nitelikli uzman çalışma arkadaşlarımızla hizmet üretmekten gurur duyuyoruz.

     Mevcut ürünlerimizin emniyetini artırmak ve geliştirmek ve yeni ürünler için daha emniyetli ürünler, daha konforlu, estetik talepleri ve enerji tasarrufu sağlayan dokunuşları geliştirmek amacıyla sürekli çalışıyor ve çaba gösteriyoruz.

Mustafa YAYLA


Güvenli ve Konforlu Yükselişin Adresi
Akmetal Asansör