Servis & Koruyucu Bakım & Arıza

21716818-young-adult-electrician-builder-engineer-inspecting-electric-counter-equipment-in-distribution-fuse-
about
elevator-installations

     Akmetal Asansör, hastaneler, iş merkezleri, ulaşım, sanayi kuruluşları, oteller ve konutlarda kendi markası haricinde farklı marka ve özelliklerde asansöre üretim tesisi sayesinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Güven, Saygı, Dürüstlük ve Emniyet  çalışma hayatına başladığı ilk günlerden bu yana en çok önem verdiği ve üzerinde durduğu konulardır. Ürünlerimizin, iş sahamızın, çalışanlarımızın güvenliğini, siz ve tüm yolcularımız için emniyetli olmalarını sağlamak için her türlü önlemi almaktayız.

     Koruyucu bakım programımız doğrultusunda, periyodik muayene işlemleriyle mevcut performanslarını koruyarak ünitelerin sürekli çalışabilirliğini üst düzeyde tutulmasını ve güvenlik seviyesini en üst seviyede tutulması, işletme kayıplarının en aza indirilmesi amaçlanmaktadır. Koruyucu bakım-arıza hizmetlerimiz asansör yönetmeliğinde belirtilen nitelikte bakım personeli tarafından, zorunlu istenilen şartlarda yapılmaktadır. Bakım esasları doğrultusunda bakım formları düzenlenmekte, her ünite için düzenli bir bakım defteri ile bakım ve arızalar kayıt altına alınmaktadır.

     Ünitelerin performansının ve güvenilirliğinin sürekli olması ancak periyodik olarak yapılacak koruyucu bakım ile sağlanabilir. Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun, koruyucu bakım yapılmadığı takdirde güvenli, sürekli bir işleyişe sahip olamaz. Asansörlerin periyodik koruyucu bakıma tabi tutulması kanuni bir zorunluluk olmasının yanında oluşturacağı avantajları kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz;

  • Asansörlerin devamlı güvenli bir şekilde çalışması sağlanmış olur.
  • Arıza yapma oranını düşürür.
  • Tabii kullanımdan dolayı arızalanabilecek malzemelerin önceden tespit edilmesini sağlayarak kaza oluşma durumunun önlenmesi sağlanmış olur.
  • Asansör malzemelerinin ve kompenetlerinin düzenli kontrolü sayesinde kullanım ömürleri uzar ve oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önlenmesi sağlanmış olur.
  • Daha konforlu ve verimli çalışma sağlanmış olur.

     Konusunda uzman personeli, teknolojiyi yakından takip eden üretim ve imalat alt yapısı, kaliteli ürün, kaliteli hizmet, ülkemizin ve dünyanın önde gelen asansör yedek parça üreticilerinin garantili ürünleri, toplam kalite yönetimi anlayışına sahip ürün ve hizmet modeli ile AKMETAL Asansör koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

     Koruyucu bakım onarım metotlarımız ve AKMETAL Asansör güvencesi ile bizler her marka asansöre, üniteye hizmet vererek performanslarını ve değerlerini koruyoruz.


Güvenli ve Konforlu Yükselişin Adresi
Akmetal Asansör