Platform & Monşarj Asansörleri


     Çok az yer kapladıkları gibi büyük ve yoğun bir inşaat işi gerektirmezler. Bu sayede kurulum ve montaj maliyeti asgari seviyeye indirilmiş olup montajları sadece birkaç günde bitirilir.

     Monşarj asansörleri, villalarda, restoranlarda, otel mutfak – restoran katı arası, hastanelerde, kütüphanelerde, sanayi tesislerinde ve ofis binalarında, yatlarda katlar arası malzemelerin ve eşyaların taşınması için kullanılır. 5 kat üzeri mesafelerde kullanılmamasını öneririz. Asansörlerin hızı 0,15 ila 0,25m/sn arasında yapılır. Çarpma tip kapı yada giyotin tip kapı kullanılır. Giyotin kapılar yer işgal etmedikleri gibi tek hareketle açılıp kapanması kolayca sağlanır. Hijyen bu tip asansörler için önemli olduğundan dolayı yapımında genelde paslanmaz çelik malzeme kullanılır. İsteğe bağlı olarak tabak, bardak için raf uygulaması yapılabilmektedir.

     50 kg. ile 1000 kg. arasında seçenekleri ile her türlü taşıma ihtiyacını karşılar. İster iç mekan ister dış mekan tipinde olsun, size özel şahsi ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve şartlarınıza mutlaka uyacak kapsamlı bir platform, monşarj asansör ürün yelpazemizde bulunmaktadır.


Güvenli ve Konforlu Yükselişin Adresi
Akmetal Asansör